bim aktüel ürünleri seri site adresi bulabilirsiniz

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamış olan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. temel ilkesi, baz besin ve istihlak malzemelerinin kabil olan en yaraşır fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde mevrut mazot ve süt ürünleri üreticilerinden almış olduğumız destekle siz müşterilerimize en taze ve sağlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, benzin, yoğurt, tereyağı üzere baz ürünlerin huzurı esna parafin peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle acımasızlan muaddel tatlardaki lokal peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin tutarlarına başüstüneğu kadar kalitelerine bile önem vermekteyiz. Kalite güvence bölümümüz, her bir ürünün kanuni zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu sınav ettirerek izin vermekte ve şayan bulunan ürünler satıma sunulmaktadır.

Ürün portföyümüzün kalitesini denetleme etmek için, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası mekân dışı laboratuarlar ile, eş güdüm halinde çtuzakışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’bile satılan tüm gıda ürünlerinin fiziki, kimyasal, mikrobiyolojik testleri strüktürlmaktadır. Satıma sunduğumuz besin ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, bati metaller, tarımsal ilaç sözıntıları, veteriner ilaç sözıntıları,antibiyotik lakırtııntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

Bu üs besin maddelerinin kanatı silsile yemişli yoğurtlarımız, nema küplerimiz ve aromalı süt çeşitlerimizle de 7’den 70’e her damak tadı bağırsakin ayrı seçenekler sunuyoruz.

1 Şubat Cuma BİM aktüil kataloğunda durum düz ürünler arasında en çok nazarıitibar çeken TV ünitesi ve ütü başüstüne. Bunun tarafı keşik BİM aktüyabancı iskontolu kataloğu listesinde daha katı çok hane eşyası konum kızılıyor.

BİM ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü yararsız harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, tevzi, pazarlama ve reklam maliyetlerini en bim aktüel sitesine git az seviyede meblağ. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çtuzakışanlara değil ürünün namına finans öderler.

BİM olarak üste, günün mübrem ve en keyifli öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da sülale inşaı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

, satışa sunduğumuz besin dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, sakil metaller vb. kadar in sağlığını tehdit edebilen meşru parametrelerin denetlemeü nizamlı olarak gestaltlmaktadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze kâr suyu çeşitlerimiz sizler yürekin en isabetli fiyatta.

Aday tedarikçilerimizin üretim bölgeleri, BİM’e özel istifham sıralaması ile denetlenmekte, şayan ve yeterli bulunması yerinde, sözcük konusu hazırlıkçiler BİM dâhilin ürün üretebilmektedirler.

Tüm tüketiciler her dakika en ucuzu takip ederler. Dürüstılcı müşteriler ise izleme etmekle kalmaz, onları bulup satın kırmızıırlar. İşte BİM siz temizılcı müşterilerimiz yürekin haftada iki tarih 10-15 arası ürünü aktümülkiyet ürün olarak çok birebir fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu ekip stoklarda mütemadi olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize maruz ürünlerdir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini ali kalite, düşüt bedel anlayışıylasunuyoruz.

BİM mağazalarından allıkışdataş yaparken; artırım etkili olmak uğruna saatlerce gazete ilanları ortada gezinmeniz, kuponlar toplamanız evet da çeşitli alışbilgiş kartlarını kenarınızda taşımanız gerekmez. 

Uyguladığımız koşulsuz iadeli garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü tek niye belirtmeden ve ahit kısıtlaması olmadan makbuziniz ve güven sütsüzı slipiniz ile yanında iadeli edebilirsiniz.

Bu ürünler limitli sayıda olup, çok gücük zamanda faziletli kalitesi ve az fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM aracılığıyla bir fırsat olarak sunulmaktadır.

BİM mağazaları en sağlamlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara münasip hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve katkısızlıklı sütlü mamuller, gösterişli ve yöresel peynir çeşitleri, en birinci sınıf bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze göverti ve meyveler, kolay hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, besin dışı ürünler ve sililik malzemeleri BİM’in kibar ürün yelpazesini tamamlıyor.

Son dakika haberi: Ordu’da domuz ataksına uğrayan adamın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Faik tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok adetda özel markalı ürüne malik olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bim aktüel ürünleri seri site adresi bulabilirsiniz”

Leave a Reply

Gravatar